Tasuta transport alates 30€. Tarneaeg kuni 7 tööpäeva. NB! Tellides 2 või enam toodet, võib tellimus saabuda mitme pakina. Vabandame!
{{item.title}} {{item.price | price}} € {{item.price_old | price}} €

E-poe klienditeenindus
E-R 8.00-16.00/ v.a. riigipühad
Tel: +37256933100
E-mail: eshop.dep@kotryna.ee

Tomas Jackūnas 
Tegevjuht / Country Executive Manager
Tel: +37254559911
E-mail: tomas.jackunas@kotryna.fi
 
Mari Taevas
Personali- ja büroojuht / HR and Office Manager
Tel: +37256933117 
 
Kristina Liivrand
Regionaaljuht väljaspool Harjumaad / Regional Manager
Tel: +37256933129
E-mail: kristina.liivrand@kotryna.ee
 
Diana Loit
Regionaaljuht Harjumaa / Regional Manager
Tel: +37256893027 
E-mail: diana.loit@kotryna.ee

Kelli Maar
Turundusjuht / Marketing Manager
Tel: +3725125618
E-mail: kelli.maar@kotryna.ee

Tiia Sepman
Ostujuht / Category Manager Baby
Tel: +37255584898
E-mail: tiia.sepman@kotryna.ee

Svetlana Sosnina
Pearaamatupidaja / Senior Accontant
Tel: +37256933101
E-mail: svetlana.sosnina@kotryna.ee

Katre Rannaste
Jaemüügi koordinaator / Retail Supply Coordinator
Tel: +37255560164
E-mail: katre.rannaste@kotryna.ee

Hulgimüük
Tel: +37254549900
E-mail: hulgi@kotryna.ee

Eve Hallikmägi
Hulgimüügiesindaja / Merchandiser Wholesale 
Tel: +37256933099
E-mail: myygiesindaja@kotryna.ee